1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Wałbrzych

Eksperci finansowi w Wałbrzychu Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1299 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Wałbrzychu, aczkolwiek zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Myślisz, jaki bank oferuje ciekawe zasady i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki? Gdy masz niemało niejasności związanych z zaciągnięciem kredytu, znajdujesz się we właściwym miejscu. Niżej znajdziesz praktyczne informacje dotyczące doradców finansowych w Wałbrzychu – zdając się na ich ofertę, staranie się o kredyt hipoteczny lub kredyt konsolidacyjny stanie się bezproblemowe. Niżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Wałbrzychu – postaw na oddział najbardziej dogodną po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Eksperci z Notus, Expander czekają na sygnał od Ciebie. Już teraz zdaj się na pomoc doradców finansowych w Wałbrzychu – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Dzięki pomocy szybko załatwisz również konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w WałbrzychuOddział Expander - Wałbrzych

  • ul. Armii Krajowej 26C
    58-302 Wałbrzych

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Wałbrzychu


Większości osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na zrealizowanie marzeń o własnym mieszkaniu w Wałbrzychu. Nie musisz jednak zmieniać swoich planów – także, jeżeli do tej pory nie zamierzałeś korzystać z oferty banków nawet na krótki okres. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne wsparcie, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu nawet w tym momencie skontaktuj się z ekspertem finansowym, rezerwując bezpłatne konsultacje kredytowe w pobliskim oddziale.

Zdając się na wsparcie eksperta zajmującego się kredytami w Wałbrzychu, dowiesz się czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w euro. Warto pamiętać, że nieodpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać najkorzystniejszy kredyt na mieszkanie. Specjalista służy pomocą ponadto w przypadku obliczania wysokości miesięcznych kosztów kredytu hipotecznego – dzięki temu poznasz korzyści z wyboru rat równych albo zmniejszających się oraz sprawdzisz, w jaki sposób okres kredytowania jest w stanie kształtować wartość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Nawet w tym momencie zdecyduj się na kontakt, by zarezerwować spotkanie z ekspertem finansowym w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Wałbrzychu


Doradca Expandera naprowadził mnie na właściwą drogę. Poinformował o rzeczach, które w banku zostały przemilczane a były dla mnie istotne. Kto pyta nie błądzi!
poleca
modelka
02-08-2017 12:44
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »