1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Wałcz

Eksperci finansowi w Wałczu Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1266 oceny, 1 opinie

Masz zamiar starać się o kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Wałczu, aczkolwiek nie wiesz od czego rozpocząć? Myślisz, jaki bank proponuje przystępne warunki i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo inny? Gdy nurtują Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś w dobre miejsce. Poniżej znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Wałczu – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, staranie się o kredyt na mieszkanie czy kredyt konsolidacyjny będzie szybsze. Niżej znajdziesz spis firm i placówek działających w Wałczu – odwiedź oddział z Twojej okolicy i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już teraz skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Wałczu – eksperci pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Przy ich wsparciu z łatwością załatwisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w WałczuOddział Expander - Wałcz

  • ul. Wojska Polskiego 13/25
    78-600 Wałcz

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Wałczu


Wiele osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o swoim lokalu mieszkalnym w Wałczu. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich planów – także, jeżeli do tego czasu nie miałeś zamiaru wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży czas. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne wsparcie, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup działki pod budowę domu nie nadwyręży Twojego budżetu. Dlatego już teraz zdaj się na kontakt z ekspertem finansowym, umawiając się na darmowe konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na wsparcie eksperta zajmującego się kredytami w Wałczu, dowiesz się jaką masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w €. Nie zapomnij jednak, że nieodpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najlepszy kredyt na mieszkanie. Specjalista służy pomocą ponadto przy szacowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu mieszkaniowego – tym samym poznasz korzyści z wyboru rat równych albo malejących, jak i  sprawdzisz, w jaki sposób czas trwania zobowiązania może wpłynąć na wysokość opłacanych co miesiąc rat.

Już teraz skontaktuj się, by zarezerwować spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w odpowiednim dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Wałczu


W sytuacji kiedy bierzesz kredyt, większość rzeczy jest ci kompletnie nieznana. Warto więc skorzystać z pomocy specjalisty. Dzięki niemu na pewno nie popełnicie błędu.
poleca
Asia
27-06-2017 14:33
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »