1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Wieluń

Eksperci finansowi w Wieluniu Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1214 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Wieluniu, ale nie masz pojęcia jaki powinien być pierwszy krok? Myślisz, który bank oferuje atrakcyjne warunki i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo inny? Jeżeli nurtują Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej dostępne są przydatne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Wieluniu – korzystając z ich pomocy, staranie się o kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny będzie proste. Poniżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Wieluniu – wybierz placówkę z Twojej okolicy po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander są do Twojej dyspozycji. Już teraz zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Wieluniu – specjaliści pomogą wybrać dostosowane rozwiązanie finansowe. Dzięki pomocy z łatwością załatwisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w WieluniuOddział Notus - Wieluń

  • Kopernika 26/2
    98-300 Wieluń

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Wieluniu


Wiele osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na zrealizowanie marzenia o własnym lokalu mieszkalnym w Wieluniu. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich marzeń – również, jeżeli do tej pory nie chciałeś korzystać z oferty banków choćby na nieduży czas. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne doradztwo, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego nawet teraz skontaktuj się z ekspertem w zakresie kredytów, umawiając się na nieodpłatne konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na pomoc specjalisty finansowego w Wieluniu, dowiesz się jak dużą masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność finansowa pozwala ubiegać się kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że nieodpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże wybrać korzystny kredyt na mieszkanie. Ekspert oferuje wsparcie także przy kalkulowaniu wysokości rat kredytu hipotecznego – tym samym możesz poznać zalety wyboru rat w równej wysokości lub malejących oraz dowiesz się, w jaki sposób czas trwania kredytu jest w stanie kształtować wielkość comiesięcznego zobowiązania.

Choćby w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby zarezerwować spotkanie z ekspertem finansowym w odpowiednim dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Wieluniu


Wzięcie kredytu wcale nie jest takie proste. Ja skorzystałam z pomocy doradców kredytowych. To była bardzo dobra decyzja.
poleca
Alicja
25-09-2017 16:05
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »