1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Wołomin

Eksperci finansowi w Wołominie Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1279 oceny, 1 opinie

Zamierzasz ubiegać się o kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Wołominie, ale zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie wiesz, który bank oferuje korzystne parametry kredytowe i gdzie masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie lub inny? Gdy nurtują Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, jesteś w odpowiednim miejscu. Poniżej odnajdziesz cenne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Wołominie – korzystając z ich pomocy, uzyskanie kredytu na mieszkanie lub konsolidacji kredytów okaże się proste. Niżej dostępna jest lista firm i placówek działających w Wołominie – wybierz placówkę najbardziej dogodną a następnie skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander czekają na sygnał od Ciebie. Już teraz skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Wołominie – specjaliści pomogą zdecydować się na korzystne rozwiązanie finansowe. Dzięki pomocy bez przeszkód załatwisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w WołominieOddział Expander - Wołomin

  • ul. Mickiewicza 11
    05-200 Wołomin

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Wołominie


Spore grono osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na realizację marzenia o swoim mieszkaniu w Wołominie. Nie musisz jednak modyfikować swoich planów – nawet, jeśli do tego czasu nie miałeś zamiaru wiązać się z żadnym bankiem choćby na krótki czas. Jeżeli zdecydujesz się na fachowe wsparcie, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu nie będzie dużym obciążeniem dla osobistego budżetu. Z tego powodu już teraz zdaj się na kontakt ze specjalistą w zakresie finansów, umawiając się na nieodpłatne spotkanie kredytowe w pobliskim oddziale.

Zdając się na pomoc eksperta finansowego w Wołominie, dowiesz się jak dużą masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w €. Warto pamiętać, że nieodpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże wybrać najlepszy kredyt na mieszkanie. Specjalista służy pomocą również w przypadku kalkulowania wysokości rat kredytu hipotecznego – tym samym możesz poznać korzyści z wyboru rat równych lub zmniejszających się oraz dowiesz się, jak czas trwania kredytu wpływa na wartość comiesięcznego zobowiązania.

Już w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym w odpowiednim dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Wołominie


W Expander pracują sami świetni ludzie. Taką współpracę mogę polecić każdemu.
poleca
Sara
15-08-2017 20:18
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »