1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Żary

Eksperci finansowi w Żarach Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1254 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Żarach, ale zupełnie nie wiesz jaki musisz wykonać pierwszy krok? Nie wiesz, który bank jest w stanie zaoferować przystępne zasady i gdzie masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny? Gdy zastanawiają Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej dostępne są niezbędne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Żarach – zdając się na ich ofertę, zaciągnięcie kredytu hipotecznego albo konsolidacji kredytów stanie się prostsze. Poniżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Żarach – wybierz oddział w Twoim pobliżu po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Eksperci z Open Finance służą wsparciem. Już w tym momencie zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Żarach – eksperci pomogą wybrać dostosowane rozwiązanie finansowe. Z ich pomocą z łatwością dopełnisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w ŻarachOddział Open Finance - Żary

 • Rynek 30
  68-200 Żary

  Umów spotkanie

Oddział Expander - Żary

 • ul.Podchorążych 15
  68-200 Żary

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Żarach


Wielu Polaków bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o swoim lokalu mieszkalnym w Żarach. Nie musisz jednak modyfikować swoich marzeń – również, jeżeli do tej pory nie miałeś zamiaru korzystać z oferty banków choćby na krótki okres. Jeżeli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny nie wpędzi Cię w problemy finansowe. Dlatego nawet teraz skontaktuj się z ekspertem finansowym, rezerwując darmowe spotkanie kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając z pomocy specjalisty finansowego w Żarach, możesz przekonać się czy masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w euro. Warto pamiętać, że bezpłatny ekspert finansowy nie tylko pomoże wybrać korzystny kredyt na zakup gruntu. Ekspert oferuje pomoc także przy kalkulowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu hipotecznego – tym samym poznasz korzyści z wyboru rat w równej wysokości lub zmniejszających się, jak i  sprawdzisz, jak czas trwania kredytu może wpłynąć na wielkość wpłacanych każdego miesiąca rat.

Już teraz skontaktuj się, by zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Żarach


Wszystkie placówki bankowe, i nie tylko, powinny się uczyć kontaktu z klientem od doradców w żarskim oddziale Open Finance. Brawo. Polecam.
poleca
Agnieszka L.
13-07-2017 16:11
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »