1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Zielona Góra

Eksperci finansowi w Zielonej Górze Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1290 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Zielonej Górze, jednak nie masz pojęcia od czego zacząć? Obmyślasz, który bank może zaoferować przystępne parametry kredytowe i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki? Gdy zastanawiają Cię kwestie związane z ubieganiem się o wsparcie finansowe, dobrze trafiłeś. Niżej odnajdziesz przydatne dane, które dotyczą doradców finansowych w Zielonej Górze – korzystając z ich pomocy, ubieganie się o kredyt mieszkaniowy czy konsolidację kredytów okaże się szybsze. Niżej dostępna jest lista firm i oddziałów działających w Zielonej Górze – postaw na placówkę najbardziej dogodną a następnie skontaktuj się z doradcą finansowym. Eksperci z Notus, Expander czekają na kontakt od Ciebie. Już teraz skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Zielonej Górze – eksperci pomogą zdecydować się na dopasowane rozwiązanie kredytowe. Przy ich wsparciu z łatwością dopełnisz także też niezbędne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Zielonej GórzeOddział Open Finance

 • pl. Matejki 19
  65-056 Zielona Góra

  Umów spotkanie

Oddział Expander

 • ul. Kupiecka 11
  65-426 Zielona Góra

  Umów spotkanie

Oddział Notus

 • Kościelna 2
  65-064 Zielona Góra

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Zielonej Górze


Większości Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na zrealizowanie marzenia o swoim mieszkaniu w Zielonej Górze. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich planów – także, jeśli do tej pory nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem choćby na krótki czas. Jeśli zdecydujesz się na fachowe wsparcie, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu nawet teraz skontaktuj się z ekspertem w zakresie kredytów, umawiając się na nieodpłatne spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na wsparcie eksperta finansowego w Zielonej Górze, dowiesz się czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność kredytowa pozwala ubiegać się kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że nieodpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać korzystny kredyt na mieszkanie. Specjalista oferuje wsparcie także w przypadku kalkulowania wysokości rat kredytu hipotecznego – tym samym poznasz walory wyboru rat równych albo zmniejszających się, jak i  sprawdzisz, w jaki sposób czas trwania kredytu wpływa na wartość wpłacanych co miesiąc rat.

Choćby w tym momencie skontaktuj się, aby zarezerwować spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w dogodnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Zielonej Górze


Do open Finance zwracam się z doradzeniem mi pożyczek. Nigdy mnie nie zawiedli w swoim profesjonalizmie.
poleca
borra
05-09-2017 15:48
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »