1. Strona główna /
  2. Ranking kredytów hipotecznych /
  3. BOŚ Bank

Kredyt hipoteczny w BOŚ Bank Opinie i informacje

Kredyt hipoteczny w BOŚ Bank

Bank Ochrony Środowiska S.A.

ul. Żelazna 32
00-832 Warszawa

Opinia klientów: 4,0 / 5

58 oceny, 7 opinii
+Dodaj opinie
Telefon Bezpłatna konsultacja
Zostaw swój numer telefonu.
Ekspert oddzwoni bezpłatnie.

Jeżeli chcesz się usamodzielnić, zrezygnować z wynajmu mieszkania lub wyprowadzić z domu rodzinnego, postaw na bezkompromisowe rozwiązania i zainwestuj w nieruchomość, która spełni Twoje marzenia. Teraz klucze do własnego M są jeszcze bliżej niż myślisz! BOŚ Bank oferuje Ci kredyt hipoteczny, który możesz przeznaczyć na sfinansowanie swoich planów. Kredytowanie do 90% wartości nieruchomości i rozłożenie spłaty nawet na 35 lat to szansa na uzyskanie finansowego wsparcia, gdzie rata kredytu hipotecznego nie będzie stanowiła zbyt dużego obciążenia dla domowego budżetu. Atrakcyjna marża to dodatkowa rekomendacja do skorzystania z kredytu na zakup domu, kredytu na mieszkanie czy kredytu na zakup działki na preferencyjnych warunkach. Symulacja kredytowa to poglądowy obraz tego, jak mogą wyglądać warunki kredytu złotówkowego zaciągniętego w BOŚ Banku. Przeanalizuj je i zobacz porównanie kredytów hipotecznych przygotowane przez nasz portal. Jeżeli potrzebujesz dokładniejszych informacji, chcesz poznać ofertę dla siebie, skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej, zostaw swoje dane kontaktowe. Bezpłatny doradca kredytowy skontaktuje się z Tobą, zachęcając, abyś odwiedził oddział i otrzymał kompleksowe informacje, które pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipoteczny na rynku.

Przykładowe obliczenia raty kredytu hipotecznego w BOŚ Bank
Ekologiczny kredyt hipoteczny
Kwota kredytu: 272.000 zł
Wartość nieruchomości: 340.000 zł
Wkład własny: 20%
Okres kredytu: 30 lat

Koszty obsługi kredytu (miesięczne)

Wysokość raty
1 219,88 zł
Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu, W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert oprocentowanie jest podawane jako suma stałej marży (zarobku) banku oraz aktualnej, rynkowej stawki WIBOR (może się różnić od stosowanej na daną chwilę przez bank), Może to być przyczyną istnienia chwilowych różnic w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej, Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty, Bank w wyliczaniu oprocentowania stosuje stopę WIBOR 6m,

Oprocentowanie nominalne
3,49 %
marża
1,70 %
WIBOR
1,79 %
Oprocentowanie rzeczywiste
3,72 %
Ubezpieczenie pomostowe
225,76 zł
szczegóły »
W okresie przejściowym (do czasu ustanowienia zabezpieczenia hipotecznego) marża jest podwyższana o 1 p,p,


Podana kwota to koszt ubezpieczenia pomostowego wyliczony w skali miesiąca
Polisa na życie
0,00 zł
Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert oprocentowanie jest podawane jako suma stałej marży (zarobku) banku oraz aktualnej, rynkowej stawki WIBOR (może się różnić od stosowanej na daną chwilę przez bank). Może to być przyczyną istnienia chwilowych różnic w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej. Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty. Bank w wyliczaniu oprocentowania stosuje stopę WIBOR 6m.

Koszty przyznania kredytu

Prowizja
4 760,00 zł
Prowizja wynosi 1,75%, minimum 300 zł
Ubezpieczenie Niskiego Wkładu Własnego I rata
0,00 zł
Koszt UNW za pierwsze 3 lata
0,00 zł
Całkowity koszt UNW
0,00 zł
Polisa ubezpieczeniowa
0,00 zł
szczegóły »
Bank nie wymaga wykupienia dodatkowych, poza standardowymi (ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie pomostowe, ubezpieczenie brakującego wkładu) polis ubezpieczeniowych,

Ubezpieczenie wymagane w następujących przypadkach:

- okres kredytowania w sumie z wiekiem kredytobiorcy przekracza 70 lat,
Wycena nieruchomości
550,00 zł
szczegóły »
Podana wartość ma charakter szacunkowy, Zależy od indywidualnych negocjacji z rzeczoznawcą oraz stawek obowiązujących w danym regionie,
Wycena jeśli jest konieczna to Klient przeprowadza ją na własny koszt lub konieczna poprzez Bank zleca wykonanie firmie wspólpracującej z bankiem, Dla wybranych rodzajów nieruchomości Bank może odstapic od wyceny - wówczas wykonywana jest ocena wartości nieruchomości, ktorej koszt ponosi Klient,
Suma kosztów
5 310,00 zł


Dodatkowe informacje

Weksel
TAK
Bank wymaga weksla in blanco z deklaracją wekslową jako dodatkowego zabezpieczenia do końca spłaty kredytu,
Wcześniejsza spłata kredytu
3,00 %
szczegóły »
Kredyt o oprocentowaniu zmiennym: suma odsetek naliczonych od spłacanej przed terminem całości lub części kredytu w okresie roku od dnia faktycznej spłaty, ale nie więcej niż 3% spłacanej kwoty kredytu,
  • Możliwość zawieszenia spłaty kapitału lub wakacje kredytowe
  • Brak ograniczeń w maksymalnej kwocie kredytu

Telefon Bezpłatna konsultacja Zostaw swój numer telefonu. Ekspert oddzwoni bezpłatnie.


Opinie o kredycie hipotecznym w BOŚ Bank

Więcej o kredycie
Oferty innych banków
Powiązane informacje
Bank jak bank - nie ma co tu wielce komentować. Oferta taka jak wszędzie indziej.
poleca Ocenił(a) na: 3,0
05-06-2019 13:08
Zwiedziłam chyba wszystkie możliwe banki zanim podjęłam decyzję o wzięciu kredytu. To właśnie BOŚ Bank zaoferował mi najkorzystniejszą ofertę. Kredyt spłacam od roku i póki co nie mam nic do zarzucenia. Taki kredyt to bardzo wygodne rozwiązanie.
poleca Ocenił(a) na: 5,0
21-04-2019 14:17
Jestem miło zaskoczona, że zostałam tak pozytywnie przyjęta w tym banku. Konsultanci ze wszystkim mi pomogli.
poleca Ocenił(a) na: 5,0
18-03-2019 14:25
Oferta kredytowa jest korzystna. Możliwość wzięcia wakacji od spłacania może się przydać przy tak długim okresie kredytowania.Bank godny zaufania.
poleca Ocenił(a) na: 5,0
21-08-2017 16:38
Korzystne oprocentowanie to główny powód dla którego wzięłam kredyt właśnie w BOŚ. Spłacam go trzeci rok i póki co nie miałam żadnych problemów.
poleca Ocenił(a) na: 5,0
04-07-2017 18:55
Bank przyjazny klientowi. Atrakcyjne warunki kredytowe, RRSO niewysokie ,zachęciło mnie do wzięcia w BOŚ Banku kredytu hipotecznego.
poleca Ocenił(a) na: 5,0
25-06-2017 16:24
Czasami trzeba skorzystać z kredytu. Szukałam najlepszej oferty. BOŚ Bank zaoferował mi dogodne raty i wyróżniał się przyjaznym nastawieniem dla klienta. Chętnie wracam do oddziału.
poleca Ocenił(a) na: 5,0
20-06-2017 15:30
pokaż starsze

Kredyt hipotecznyBOŚ Banku to nie tylko szansa na zakup nieruchomości w ramach oferty standardowej lub przy wsparciu rządowych dotacji, ale także:


Jeżeli nie jesteś pewien, od czego zacząć proces ubiegania się o kredyt hipoteczny, kontakt z doradcą znacząco ułatwi Ci przejście przez wszelkie formalności. Poczuj się pewnie, posiadając usystematyzowaną wiedzę i wsparcie w procesie kredytowania. Zacznij od wyboru nieruchomości, której właścicielem chcesz zostać. Następnie dowiedz się czy posiadasz zdolność kredytową, aby otrzymać kredyt hipoteczny w oczekiwanej wysokości. Zamów bezpłatne konsultacje kredytowe - zostaw swoje dane i pozwól, aby doradca finansowy skontaktował się w celu umówienia spotkania w oddziale. Za pomocą kalkulatora zdolności kredytowej, który uwzględnia Twoje zarobki, miesięczne zobowiązania oraz deklarowane opłaty dowiesz się, o jaką kwotę możesz wnioskować w BOŚ Banku.

Jeżeli na podstawie opinii o kredycie w BOŚ Bankurekomendacji doradcy finansowanego zdecydujesz, że to najkorzystniejszy kredyt hipoteczny złóż wniosek oraz poczekaj na finalną decyzję banku. Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania z obniżonej marży, jeśli w pakiecie zdecydujesz się na produkt dodatkowy - rachunek bieżący, który ułatwi Ci regulowanie zobowiązania, kartę kredytową z dodatkowymi środkami czy pakiet ubezpieczeń dla ochrony Twojej rodziny oraz domu.

Kredyt hipoteczny w BOŚ Banku to:

  • zmienne oprocentowanie, które jest ustalane w oparciu o stałą marżę banku i stawkę referencyjną WIBOR (podpisując umowę poznasz RRSO kredytu)
  • możliwość spłaty zobowiązania w ratach równych lub malejących
  • możliwość skorzystania z wakacji kredytowych do 3 miesięcy w roku
  • opcja zwiększenia kwoty kredytu i przeznaczenie jej na dowolny cel


Zacznij realizację marzeń od spotkania z doradcą kredytowym. Ekspert, posiadający rzetelną wiedzę z zakresu produktów hipotecznych, odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania i wskaże rozwiązania najlepsze dla Twoich potrzeb. Jeżeli stawiasz na bezkompromisowe rozwiązania poznaj opinie o kredycie w BOŚ Banku. Eksperci  pomogą Ci w podjęciu finalnej decyzji, opierając się na kalkulatorze zdolności kredytowej, rekomendacjach i wysokości raty.

PKO Bank Polski
PKO Bank Polski

Opinie: 3

RATA: 1219,88 zł
BNP Paribas
BNP Paribas

Opinie: 10

RATA: 1194,24 zł
ING Bank
ING Bank

Opinie: 8

RATA: 1227,48 zł
Alior Bank
Alior Bank

Opinie: 7

RATA: 1300,14 zł
Raiffeisen Polbank
Raiffeisen Polbank

Opinie: 8

RATA: 1192,74 zł
Bank Millennium
Bank Millennium

Opinie: 7

RATA: 1255,05 zł
Euro Bank
Euro Bank

Opinie: 8

RATA: 1253,51 zł
Credit Agricole
Credit Agricole

Opinie: 7

RATA: 1239,69 zł