1. Strona główna /
  2. Ranking kredytów hipotecznych /
  3. Citi Handlowy

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy Opinie i informacje

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa

Opinia klientów: 4,0 / 5

59 oceny, 7 opinii
+Dodaj opinie
Telefon Bezpłatna konsultacja
Zostaw swój numer telefonu.
Ekspert oddzwoni bezpłatnie.

Realizacja marzenia o posiadaniu własnych czterech kątów jest teraz bliżej niż myślisz. Citi Handlowy wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które posiadają niewielki wkład własny i chcą wesprzeć się dodatkowym źródłem finansowania w formie kredytu hipotecznego. Bank oferuje konkurencyjny produkt, z którego skorzystało już wielu Polaków. O jego atrakcyjności świadczą opinie o kredycie osób, które kupiły dom lub mieszkanie dzięki Citi Handlowy, a tym samym zrealizować życiowy cel. Jeżeli chcesz zainwestować w nieruchomość i stworzyć przytulne miejsce dla siebie oraz bliskich skontaktuj się z ekspertem. Specjalista przedstawi Ci porównanie rat kredytów hipotecznych, ich warunki, a za pośrednictwem kalkulatora zdolności kredytowej sprawdzi, na jaką kwotę wsparcia możesz liczyć. Przekonasz się, że kredyt hipoteczny w banku Citi Handlowy został stworzony z myślą o potrzebach i możliwościach Polaków, którzy poszukują czegoś więcej niż wynajmowane lokum lub współdzielonie go z rodzicami. Dopasowanie warunków kredytowych do Twoich możliwości to główny cel bezpłatnego doradcy, który bez żadnych dodatkowych opłat przedstawi Ci ofertę i zaproponują tą, skrojoną na miarę potrzeb. 

Przykładowe obliczenia raty kredytu hipotecznego w Citi Handlowy
Kredyt mieszkaniowy
Kwota kredytu: 272.000 zł
Wartość nieruchomości: 340.000 zł
Wkład własny: 20%
Okres kredytu: 30 lat

Koszty obsługi kredytu (miesięczne)

Wysokość raty
1 207,78 zł
Zaprezentowana marża dostępna jest pod warunkiem posiadania konta zasilanego wynagrodzeniem,
Podana oferta dostępna jest dla klientów osiągających dochody od 5 000 zł netto,

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego, zabezpieczonego hipoteką wynosi 3,59% przy następujących założeniach: okres kredytowania 22 lata, całkowita kwota kredytu 360 000 zł, oprocentowanie zmienne 3,40%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 1,71% oraz marża 1,69% (marża jest podwyższana o 1,3pp, do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy kredytu) , Całkowity koszt kredytu 158 248 zł, w tym: prowizja 1%, tj, 3600 zł, odsetki 158 029, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 8000zł), całkowita kwota do zapłaty 518 248zł, płatna w 264 ratach miesięcznych, równych w wysokości 1960 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia, Kalkulacja dokonana na dzień 01,03,2019 na reprezentatywnym przykładzie,

Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty,


Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu, W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert porównywarka podaje oprocentowanie konstruowane w oparciu o stalą bankowa marżę (zarobek banku) oraz aktualną, rynkową stawkę WIBOR (może się różnić od stosowanej na daną chwilę przez bank), Może to być przyczyną istnienia chwilowych różnic w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej,
Oprocentowanie nominalne
3,41 %
marża
1,69 %
WIBOR
1,72 %
Oprocentowanie rzeczywiste
3,54 %
Ubezpieczenie pomostowe
293,76 zł
szczegóły »
W okresie przejściowym (do czasu ustanowienia zabezpieczenia hipotecznego) marża jest podwyższana o 1,3 p,p,


Podana kwota to koszt ubezpieczenia pomostowego wyliczony w skali miesiąca
Polisa na życie
0,00 zł
szczegóły »
Bank nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia w postaci cesji z polisy ubezpieczenia na życie,
Zaprezentowana marża dostępna jest pod warunkiem posiadania konta zasilanego wynagrodzeniem.
Podana oferta dostępna jest dla klientów osiągających dochody od 5 000 zł netto.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego, zabezpieczonego hipoteką wynosi 3,59% przy następujących założeniach: okres kredytowania 22 lata, całkowita kwota kredytu 360 000 zł, oprocentowanie zmienne 3,40%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 1,71% oraz marża 1,69% (marża jest podwyższana o 1,3pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy kredytu) . Całkowity koszt kredytu 158 248 zł, w tym: prowizja 1%, tj. 3600 zł, odsetki 158 029, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 8000zł), całkowita kwota do zapłaty 518 248zł, płatna w 264 ratach miesięcznych, równych w wysokości 1960 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia. Kalkulacja dokonana na dzień 01.03.2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty.


Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert porównywarka podaje oprocentowanie konstruowane w oparciu o stalą bankowa marżę (zarobek banku) oraz aktualną, rynkową stawkę WIBOR (może się różnić od stosowanej na daną chwilę przez bank). Może to być przyczyną istnienia chwilowych różnic w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej.

Koszty przyznania kredytu

Prowizja
2 720,00 zł
Ubezpieczenie Niskiego Wkładu Własnego
0,00 zł
szczegóły »
Bank nie pobiera opłat z tytułu Ubezpieczenia Niskiego Wkładu,
Polisa ubezpieczeniowa
0,00 zł
szczegóły »
Bank nie wymaga wykupienia dodatkowych, poza standardowymi (ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie pomostowe) polis ubezpieczeniowych,
Wycena nieruchomości
0,00 zł
szczegóły »
Bank zleca wycenę na własny koszt - koszt dla Klienta wynosi 0 zł,
Suma kosztów
2 720,00 zł


Dodatkowe informacje

Weksel
NIE
Bank standardowo nie wymaga weksla jako dodatkowego zabezpieczenia kredytu,
Wcześniejsza spłata kredytu
0,00 %
  • Bezpłatna wycena nieruchomości
  • Brak dodatkowych ubezpieczeń
  • Brak opłat za wcześniejszą spłatę kredytu
  • Prezentowane warunki dostępne dla klientów z wpływami na konto od 5 000 zł netto.

Telefon Bezpłatna konsultacja Zostaw swój numer telefonu. Ekspert oddzwoni bezpłatnie.


Opinie o kredycie hipotecznym w Citi Handlowy

Więcej o kredycie
Oferty innych banków
Powiązane informacje
Mam kredyt hipoteczny w tym banku i jest ok. Nie mam z nimi żadnych problemów.
poleca Ocenił(a) na: 4,0
26-06-2019 13:41
W porównaniu do innych banków mają korzystną ofertę na kredyt hipoteczny. Właśnie dlatego się na niego zdecydowaliśmy z żoną. Niewielki wkład własny i długi czas spłaty. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.
poleca Ocenił(a) na: 4,0
23-06-2019 14:11
generalnie wszystko ok jeśli chodzi o procedury. niestety trzeba spłacać :D
poleca Ocenił(a) na: 3,0
01-05-2019 13:41
Bardzo korzystny kredyt. Niewielki wkład własny i dobre oprocentowanie. Dzięki temu mogłam sobie pozwolić na kupno auta.
poleca Ocenił(a) na: 5,0
18-08-2017 17:25
Miałam przyjemność brać pożyczkę z City i byłam z nich bardzo zadowolona. Nie wykluczone, że w podobnej sytuacji znów się do nich zwrócę.
poleca Ocenił(a) na: 5,0
08-08-2017 16:15
Mają bardzo dobrą politykę prowadzenia banku. Są w porządku w porównaniu z innymi bankami jeśli chodzi o pożyczki czy kredyty.
poleca Ocenił(a) na: 4,0
30-06-2017 15:25
Osobiście mam kredyt w City. Jestem zadowolona z warunków spłat i elastyczności banku.
poleca Ocenił(a) na: 5,0
29-05-2017 15:31
pokaż starsze

Najlepsze rekomendacje produktów oferowanych przez Citi Handlowy pochodzą od samych Klientów, którzy spełnili swoje marzenia, korzystając m.in. z:


Wspierani w dokonaniu właściwego wyboru przez doświadczonego doradcę finansowego, teraz cieszą się z posiadania nieruchomości, która jest opoką dla stworzenia przyszłego domu rodzinnego. Dlaczego kontakt z doradcąbezpłatne konsultacje kredytowe są tak ważne? Pomogą Ci zwrócić uwagę na szereg aspektów, które odgrywają istotną rolę w kształtowaniu ostatecznych kosztów zobowiązania kredytowego.

Należą do nich przede wszystkim:

  • RRSO kredytu, czyli jego rzeczywista roczna stopa procentowa, uwzględniająca nie tylko oprocentowanie, ale także dodatkowe koszty
  • ubezpieczenia obowiązkowe lub dobrowolne - na życie, od utraty pracy, niskiego wkładu własnego, pomostowe
  • wysokość raty kredytu hipotecznego, na którą składają się odsetki oraz kapitał, w zmiennych proporcjach, w zależności czy decydujesz się na opcję rat malejących czy równych
  • oprocentowanie, na które składa się stała marża banku oraz zmienna stawka referencyjna


Pochlebne opinie o kredycie w Citi Handlowy, wystawiają Klienci, którzy docenili bezpłatną wycenę nieruchomości, brak dodatkowych ubezpieczeń, a nawet brak konieczności ubezpieczania niskiego wkładu własnego. Dodatkowej atrakcyjności ofercie dodaje fakt, że może być ona negocjowana w zależności od celu kredytowania czy wysokości wynagrodzenia wpływającego na rachunek prowadzony w banku.

Zapoznaj się z przykładowymi obliczeniami wysokości raty kredytu hipotecznegoCiti Handlowy, będącymi symulacją opartą o czynniki takie jak: przykładową wartość nieruchomości, kwota kredytu, wkład własny wyrażany w procentach oraz okres kredytowania.

Aby poznać szczegółową ofertę Citi Handlowy i móc skorzystać z najlepszych warunków kredytowania warto skontaktować się z doradcą kredytowym, któryc zaprosi Cię na bezpłatne konsultacje w dogodnym terminie. Podczas spotkania poznasz warunki oferty, aby móc ostatecznie wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny na wskazany przez Ciebie cel. Bez względu na to czy potrzebujesz środków na budowę lub zakup nieruchomości, a może odciążenia finansowego i połączenia kilku rat w jedną w ramach kredytu konsolidacyjnego - oferta Citi Handlowy sprosta wszystkim Twoim potrzebom.

PKO Bank Polski
PKO Bank Polski

Opinie: 3

RATA: 1219,88 zł
BNP Paribas
BNP Paribas

Opinie: 10

RATA: 1194,24 zł
ING Bank
ING Bank

Opinie: 8

RATA: 1227,48 zł
Alior Bank
Alior Bank

Opinie: 7

RATA: 1300,14 zł
Raiffeisen Polbank
Raiffeisen Polbank

Opinie: 8

RATA: 1192,74 zł
Euro Bank
Euro Bank

Opinie: 8

RATA: 1253,51 zł
Credit Agricole
Credit Agricole

Opinie: 7

RATA: 1239,69 zł
Bank Pekao
Bank Pekao

Opinie: 8

RATA: 1200,24 zł