1. Hipoteka360/
  2. Ranking kredytów hipotecznych/
  3. Raiffeisen Polbank

Kredyt hipoteczny w Raiffeisen Polbank Opinie i informacje

Kredyt hipoteczny w Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Bank Polska S.A.

ul. Piękna 20
00-549 Warszawa

Opinia klientów: 3,3 / 5

4927 oceny, 10 opinii
+Dodaj opinie
Telefon Bezpłatna konsultacja
Zostaw swój numer telefonu.
Ekspert oddzwoni bezpłatnie.

Do realizacji potrzeb wszystkich osób, które chcą stworzyć dom rodzinny, usamodzielnić się i zostać właścicielem nieruchomości, Raiffeisen Polbank oferuje kredyt hipoteczny. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą odkładać w czasie realizacji marzeń, a dzięki własnej ambicji i wsparciu finansowemu mogą szybko osiągnąć swój cel. Kredyt na zakup mieszkania lub kredyt na budowę domu to komfortowe rozwiązanie, które, dzięki możliwości rozłożenia spłaty zobowiązania nawet na 30 lat, nie musi stanowić dla Ciebie wysokiego obciążenia. Ponadto, dochody 4 wnioskodawców mogą znacząco przyczynić się do podniesienia Twojej zdolności kredytowej, a tym samym zbliżyć Cię do realizacji życiowego marzenia. To sprawia, że kredyt hipoteczny w Raiffeisen Polbank ma pozytywne opinie klientów. Bezpłatne konsultacje kredytowe pozwolą Ci porównać oferty kredytów hipotecznych, zinterpretować bankowe regulacje, poznać warunki, RRSO kredytu oraz wysokość raty. Spotkanie z doradcą kredytowym to idealna okazja, aby uzupełnić swoją wiedzę, a przede wszystkim skorzystać z kompleksowego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytowy. Nie pozwól, aby brak wystarczających środków finansowych stanął na drodze do realizacji Twoich planów. Teraz ograniczony budżet nie oznacza rezygnacji z marzenia o posiadaniu własnego M.

Telefon Bezpłatna konsultacjaZostaw swój numer telefonu. Ekspert oddzwoni bezpłatnie.


Opinie o kredycie hipotecznym w Raiffeisen Polbank

Więcej o kredycie
Oferty innych banków
Powiązane informacje
Ogólnie nie narzekam bo nie mam żadnych problemów z kredytem. Dostałam go dość szybko, trochę papierów trzeba było przynieść ale wiadomo że tak jest wszędzie. Procentowo bardzo podobnie do konkurencji. Warunki spłaty są moim zdaniem w porządku.
polecaOcenił(a) na: 4,0
Marlena
31-07-2019 13:50
rok temu wzielismy z mezem kredyt hipoteczny w raiffeisen, póki co nie mamy żadnych zastrzeżeń
polecaOcenił(a) na: 5,0
emilia
03-07-2019 18:08
Obsługa niezbyt fajna, a do tego mnóstwo formalności. drugi raz bym nie wzięła
polecaOcenił(a) na: 2,0
halinka
16-06-2019 13:12
Rozłożyłam sobie raty na 30 lat i mam spokój :) I przede wszystkim nie mieszkam już na wynajmowanym.
polecaOcenił(a) na: 4,0
Justyna
07-06-2019 19:54
Nie zawsze da się spłacić hipotekę wcześniej, wszystkie warunki spłaty są zawsze jednak zapisane w umowie kredytu. Warto sobie poczytać. Ja umiem czytać umowy, mam kredyt hipoteczny w Raiffeisen i nie mam żadnych zastrzeżeń.
polecaOcenił(a) na: 4,0
Kasia B.
28-05-2019 18:41
A ja powiem że obsługa masakra, chcę wcześniej spłacić hipotekę, 2 oddziały, infolinia i rozbieżne informacje, każdy mówi co innego. Zero ukłonu w stronę klienta. totalny beton.
niepolecaOcenił(a) na: 1,0
xiaomi
12-12-2017 21:42
Mam kredyt w Raiffeisenie i jestem bardzo zadowolona z warunków spłaty. Mają fajne propozycje dla przeróżnych klientów.
polecaOcenił(a) na: 5,0
Opuncja
08-09-2017 17:52
Razem z żoną podjęliśmy decyzję o wzięciu kredytu w Raiffeisen i zrobilibysmy to powtórnie. Bardzo miła obsługa w banku i korzystne oprocentowanie.
polecaOcenił(a) na: 5,0
Waldek
04-08-2017 17:57
Dzięki Reifeisen kupilam swoje nowe mieszkanie :)) Super! :))
polecaOcenił(a) na: 5,0
Alex
03-07-2017 17:55
Mają bardzo dobre oprocentowanie. Porównując z innymi bankami wychodzi bardzo korzystnie.
polecaOcenił(a) na: 5,0
maślanka
18-06-2017 16:24
pokaż starsze

Raiffeisen Polbank wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które poszukują wsparcia w postaci kredytu hipotecznego. Miejsce Raiffeisen Polbank w rankingu kredytów hipotecznych uwzględnia m.in. szeroki wachlarz inwestycji, które mogą być finansowane z otrzymanych środków:

  • kredyt na mieszkanie, kredyt na zakup domu, kredyt na zakup działki
  • kredyt na budowę domu lub jego rozbudowę
  • kredyt refinansowy na spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku
  • przekształcenie spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu mieszkalnego w spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego
  • remont nieruchomości
  • pożyczkę hipoteczną na cel dowolny np. wyposażenie mieszkania
  • refinansowanie udokumentowanych wydatków poniesionych na nabycie nieruchomości, a także zaliczek czy zadatków


Tak rozbudowana oferta sprawia, że kredyt złotówkowy udzielany przez Raiffeisen Polbank dopasuje się do Twoich potrzeb i pomoże spełnić plany o własnych czterech kątach. Jeżeli w wyborze produktu bankowego poszukujesz najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, zapoznaj się z opracowanym przez nas rankingiem kredytów hipotecznych. Dodatkowo, orientacyjne wyliczenia wysokości raty pomogą nakreślić warunki przy podanych założeniach. Zwróć uwagę, na fakt, że Raiffeisen Polbank umożliwia Ci skorzystanie z preferencyjnej marży, jeśli w pakiecie zdecydujesz się na dodatkowe produkty z oferty banku. Rachunek bieżący ułatwi Ci comiesięczne regulowanie zobowiązania, ubezpieczenia sprawią, że Ty i Twoja nieruchomość będziecie dodatkowo chronieni, a karta kredytowa idealnie sprawdzi się w przypadku nieprzewidzianych wydatków, które są nieuniknione przy remontach. Te produkty pozwolą Ci nie tylko poczuć się wygodnie i bezpiecznie, ale także wpłyną na obniżenie marży.

Bezpłatne konsultacje kredytowe to doskonała okazja, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kredytu hipotecznego. Opierając się na wystawionych opiniach o kredycieRaiffeisen Polbank i za pośrednictwem doradcy kredytowego, możesz zapoznać się z rankingiem produktów, wybierając najkorzystniejszą ofertę hipoteczną na rynku. W tym celu wypełnij pozostaw swoje dane kontaktowe - ekspert zadzwoni, aby udzielić bezpłatnej konsultacji kredytowej i zaprosić Cię na spotkanie w oddziale.

PKO Bank Polski
PKO Bank Polski

Opinie: 26

RATA: 1099,26 zł
Credit Agricole
Credit Agricole

Opinie: 10

RATA: 1039,23 zł
Alior Bank
Alior Bank

Opinie: 28

RATA: 1071,02 zł
Bank Millennium
Bank Millennium

Opinie: 118

RATA: 1059,04 zł
ING Bank
ING Bank

Opinie: 38

RATA: 1103,32 zł
Citi Handlowy
Citi Handlowy

Opinie: 12

RATA: 1057,71 zł
BNP Paribas
BNP Paribas

Opinie: 62

RATA: 1072,36 zł
Bank BPS
Bank BPS

Opinie: 13

RATA: 1057,71 zł